Органи и тела

Насловна/Органи и тела
Органи и тела 2017-05-23T17:17:52+00:00

ИЗВРШНИ ОДБОР ГСПРС НЕЗАВИСНОСТ 11 члановa

Име Презиме Школа/установа Место Телефон
1 Томислав Живановић, председник Пољопривредни факултет Београд 063/214-036
ШКОЛСКА УПРАВА КРАЉЕВО
2 Срђан Словић, заменик председника Дом ученика Краљево 069/354-35-13
ШКОЛСКА УПРАВА БЕОГРАД
3 Ружица Тодић Брдарић, потпредседница Електро-тех.шк.“Стари град“ Београд 069/354-35-38
ПО ВОЈВОДИНА
4 Славко Дерењ, потпредседник СТШ „Никола Тесла“ Сремска Митровица 069/354-35-14
ШКОЛСКА УПРАВА ВАЉЕВО
5 Сретен Тешић ОШ “Мика Митровић” Богатић 069/354-35-28
ШКОЛСКА УПРАВА ПОЖАРЕВАЦ
6 Јасминка Марић ОШ“Бранко Радичевић“ Смедерево 069/354-35-12
ШКОЛСКА УПРАВА КРАГУЈЕВАЦ
7 Драгиша Ђомлија Прва техничка школа Јагодина 069/354-35-11
ШКОЛСКА УПРАВА УЖИЦЕ
8 Милован Вуксановић Пољ. шк. са ДУ Пожега 069/354-35-20
ШКОЛСКА УПРАВА НИШ
9 Никица Павловић ОШ „8. септембар“ Пирот 063/110-69-72
ШКОЛСКА УПРАВА ЛЕСКОВАЦ
10 Небојша Ђорђевић ОШ „Р.Ковачевић-Максим“ Лебане 063/110-69-37
ШКОЛСКА УПРАВА ЗАЈЕЧАР
11 Станко Плавшић Техничка школа Неготин 063/110-69-76

ГО ГСПРС НЕЗАВИСНОСТ УКУПНО ЧЛАНОВА =36

Име Презиме Место Школа/установа
ШКОЛСКА УПРАВА БЕОГРАД
1 Томислав Живановић, претседник Земун Пољопривредни факултет
2 Ружица Тодић Брдарић, потпредседница Београд ЕТШ“Стари град“
3 Бранка Милуновић Београд ПУ „Бошко Буха“
4 Весна Војводић Митровић Београд ГХМШ „Милутин Миланковић“
5 Миомирка Саичић Београд ОШ „Мика Петровић Алас“
6 Миро Мачар Београд Студентски центар
7 Дарко Радуловић Београд Техничка школа Н.Бгд
ПОКРАЈИНСКИ ОДБОР ВОЈВОДИНА
1 Милан Косановић Бачка Топола ОШ „Никола Тесла“
2 Зорка Вукас Крчедин ОШ „22. јули“
3 Славко Дерењ, потпредседник Лаћарак СТШ „Никола Тесла“
4 Дивна Лакичин Панчево ПУ „Дечија радост“
ШКОЛСКА УПРАВА ВАЉЕВО
1 Милан Михаиловић Коцељева ОШ „Мића Станојловић“
2 Горан Рикановић Липница ОШ „Вук Караџић“
3 Сретен Тешић Богатић ОШ “Мика Митровић”
4 Душан Кузмановић Кузмановић ОШ „Доситеј Обрадовић“
5 Татјана Роксандић Јанковић Лозница ОШ „Кадињача“
ШКОЛСКА УПРАВА ПОЖАРЕВАЦ
1 Јасминка Марић Смедерево ОШ“Бранко Радичевић“
2 Мирослав Стојковић Смедерево ТТПШ „Деспот Ђурађ“
3 Иван Совтић Смедерево Техничка школа
ШКОЛСКА УПРАВА КРАГУЈЕВАЦ
1 Драгиша Ђомлија Јагодина Прва техничка школа
2 Смиљка Пауљевић Параћин Гимназија
3 Александар Пешић Ћуприја Техничка школа
ШКОЛСКА УПРАВА КРАЉЕВО
1 Срђан Словић, заменик председника Краљево Дом ученика
2 Зоран Покимица Рашка ОШ “Рашка”
ШКОЛСКА УПРАВА УЖИЦЕ
1 Милован Вуксановић Пожега Пољопривредна школа са домом
2 Драган Јовановић Бајина Башта ОШ „Рајак Павићевић“
ШКОЛСКА УПРАВА НИШ
1 Марица Божић Ниш ПУ „Пчелица“
2 Предраг Стаменковић Габровац ОШ „Бранко Радичевић“
3 Бобан Голубовић Пирот ОШ „Душан Радовић“
4 Никица Павловић Пирот ОШ „8. септембар“
ШКОЛСКА УПРАВА ЛЕСКОВАЦ
1 Небојша Ђорђевић Лебане ОШ „Р.Ковачевић-Максим“
2 Михајло Митровић Лесковац ДУ СШ
3 Сузана Лазаревић Бујановац ПУ “Наша радост”
ШКОЛСКА УПРАВА ЗАЈЕЧАР
1 Станко Плавшић Неготин Техничка школа
2 Драгољуб Игњатовић Књажевац Техничка школа